Onze medewerkers

De staf van SOPOH ondersteunt alle geledingen binnen de organisatie met name op het gebied van financiën, personeelsbeleid en huisvesting. De stafmedewerkers voeren hun werkzaamheden voornamelijk uit op ons bestuurskantoor aan de Wilhelminalaan 55 in Hoofddorp. (boven de J.P. Heijeschool). 

Pieter Cornelissen
College van Bestuur (voorzitter)
pieter.cornelissen@sopoh.nl
Aukje Bergsma
College van Bestuur (lid)
aukje.bergsma@sopoh.nl
Els Goossens
Hoofd financiën
els.goossens@sopoh.nl
Koos van Dam
Hoofd Huisvesting/facilitaire zaken
koos.vandam@sopoh.nl
Mirjam Brand
Hoofd kwaliteit
mirjam.brand@sopoh.nl
Mieke Dam
Medewerker financiën
mieke.dam@sopoh.nl
Roos Bleesing
Medewerker financiën
roos.bleesing@sopoh.nl
Angelique van Keulen
Medewerker P&O
angelique.vankeulen@sopoh.nl
Jennifer Wegman
Salarisadministrateur
jennifer.wegman@sopoh.nl
Renate Wamelink
Coordinator Naschoolse Opvang
renate.wamelink@sopoh.nl
Donja Maerten
Beleidsmedewerker Veiligheid en Gezondheid
donja.maerten@sopoh.nl
Hester Tibboel
Coördinator SOPOH Academie
hester.tibboel@sopoh.nl
Sandra Zeepvat
Management assistent
sandra.zeepvat@sopoh.nl
Raymond van den Bos
ICT medewerker
raymond.vandenbos@sopoh.nl
Marjolein Strik
Medewerker financiën en administratie
marjolein.strik@sopoh.nl
Charmila Maassen
Coach
charmila.maassen@sopoh.nl
Ennie Kok
Receptioniste
ennie.kok@sopoh.nl