BSO de Boog (Montessori)
Joh. Boogaardstraat 16A
2151 CV Nieuw-Vennep
Tel: 06-29154201
Landelijk Register Kinderopvang:
Registratienummer:
voor de groep in het schoolgebouw : 19 30 51 850
Voor de groep in Kagiwepi : 14 47 96 302
Algemene Informatie
Montessori BSO de Boog is een Buiten Schoolse Opvang waar de kinderen in de vertrouwende omgeving van de Montessorischool de Boog kinderen na schooltijd worden opgevangen. Ook zijn er twee basisgroepen gevestigd in het scouting gebouw direct naast de school. Op BSO de Boog wordt ook voorschoolse opvang aangeboden. Er is veel individuele aandacht voor het kind en de Montessori gedachte wordt ook op de BSO doorgevoerd.
Voordelen van onze BSO:
- de school en opvang zijn naast elkaar, dus uw kind bevindt zich op een veilige en vertrouwde plek;
- directeur van de school is tevens directeur van de BSO;
- pedagogische lijn op school en opvang in overeenstemming;
- leerkrachten en pedagogisch medewerkers vormen één team (korte lijntjes);
- flexibel gebruik van ruimtes (passend binnen duurzaamheid);
- sommige pedagogisch medewerkers van de BSO werken ook op de school;
- betaalbare opvang.
Uurtarief: € 7,78
NSO A*
NSO B*
VSO
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
*NSO A = groep 1 t/m 4
*NSO B = groep 5 t/m 8
Openingstijden
NSO A*
NSO B*
Vakantie
VSO
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
*NSO A = groep 1 t/m 4
*NSO B = groep 5 t/m 8
Feest- en Studiedagen
Tijdens studie- en margedagen van de school is de BSO de hele dag geopend.
Op alle voor het onderwijs erkende feestdagen feestdagen is de BSO gesloten . Dit zijn Goede vrijdag, tweede Pinksterdag, Koningsdag, Hemelvaartsdag en de daarop volgende vrijdag, tweede Paasdag ,5 mei, eerste en tweede kerstdag.
Op de studiedag van de leidsters is de BSO gesloten. U wordt hierover bijtijds schriftelijk geïnformeerd.
Vakantie
Tijdens alle schoolvakanties is de BSO geopend, met uitzondering van de dagen tussen kerst en oud en nieuw. De BSO is dus 51 weken per jaar geopend.